Автоматизовані системи - економія для вашої компанії!

Представляємо вам новітніх операторів, які здатні розвантажити штатних фахівців:

автоматичний завантажувач деталей і роботизований комплекс Haas Robot Package. Кожен пристрій розроблено з урахуванням потреб сучасної промисловості.

Автоматичний завантажувач деталей

Всім підприємствам потрібні досвідчені оператори, адже підтримка верстатів в робочому стані - це складна задача, з якою впорається не кожен. Можна спробувати найняти фахівця, але кваліфікованих операторів важко знайти, і вони не завжди надійні на всі 100%.

Автоматичний завантажувач деталей Haas забезпечує просту, доступну за ціною автоматизацію для вашого вертикального обробного центру або токарного верстата.

HAAS Automation подбав про простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Це обладнання не вимагає ніяких додаткових налаштувань, витрат або навчання персоналу. Встановлюючи його на своєму виробництві, ви забезпечуєте безперервний процес роботи.

Автоматичний завантажувач деталей Haas виступає в якості простого "оператора", який забезпечить вам додаткову продуктивність після закінчення зміни інших співробітників. Він також звільнить ваших кваліфікованих операторів-верстатників для виконання складніших завдань протягом робочого дня.

Немає необхідності проводити спеціальне навчання або встановлювати додаткове програмне забезпечення. Прості і інтуїтивно зрозумілі програми, вбудовані в ЧПК Haas, спрощують і прискорюють процес налаштування та програмування.

АВТОМАТИЗОВАНІ СИСТЕМИ - економія для вашої компанії!

Роботизований комплекс Haas Robot Package 1

Роботизований комплекс Haas Robot Package 1 - це роботизований осередок для верстатів Haas з повною інтеграцією, автоматичною конфігурацією та роботою з деталями вагою до 7 кг. Повне управління системою здійснюється з ЧПК Haas. Включає в себе: 6-координатний робот Fanuc, монтажну плиту, програмний інтерфейс для безпосереднього управління з верстата Haas, блок електричного інтерфейсу, захисну огорожу і всі необхідні соленоїди, апаратне забезпечення і кабелі. Поставляється разом з дистанційним пультом управління ЧПК (RJH-Touch) при замовленні з верстатом.

Основні показники:

  • Комплексний осередок з можливістю інтеграції з вертикальними обробними центрами і багатоцільовими токарними центрами Haas. Підключення безпосередньо до ЧПК Haas.
  • Всі налаштування і операції виконуються через ЧПК Haas і через пульт дистанційного керування ЧПК Haas.
  • У комплект входить одинарний захват, також пропонується подвійний захват.
  • Максимальна вага - до 7 кг.
  • Включає захисну огорожу, що відповідає вимогам CE.
  • Немає необхідності в додаткових М-кодах або складних PLC з'єднаннях, що використоваються сторонніми інтеграторами.

Автоматизовані оператори допоможуть вам реалізувати поставлені завдання незалежно від їх обсягу.

Вперше автоматизація ЧПК верстата дуже проста. Установка автоматичного завантажувача або роботизованою осередку триває всього 1 день. Для цього не потрібні ніякі інтегратори! Управляти системами автоматизації настільки просто, що навіть не дуже досвідчений оператор навчитися їх програмувати за кілька годин. Ми це гарантуємо.


ЧОМУ КУПУВАТИ САМЕ У НАС?

Ось чому:

Abplanalp może Cię informować o atrakcyjnych ofertach i promocjach, czy wyrażasz zgodę?

Nie, dziękuję

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.