Швидка доставка
Фінансування
Повне гарантійне обслуговування

Верстати HAAS в лізинг

Верстати HAAS в лізинг

Зміст

Верстати Haas в лізинг

Тарас Скрипник, "Абпланалп Україна", керівник підрозділу HAAS: "Haas Automation щорічно випускає більше 15 000 верстатів, а також роботизовані осередки, поворотні столи, податчики прутка і штучні заготовки. Розробка унікального роботизованого осередку в десятки разів скоротила процес налагодження обладнання. Це дозволило створити лінійку високопродуктивних комплексів, що вирішують складні техзадачі навіть у базовій комплектації.

Ми пропонуємо верстати Haas в лізинг за держпрограмою кредитування бізнесу "5-7-9" з процентною ставкою в гривні. Це унікальна пропозиція, в Україні вона доступна лише в нас".

Більше тридцяти років ми постачаємо в Україну металообробне обладнання провідних західних та азіатських виробників. Холдинг "Абпланалп" працював з українськими промисловими підприємствами ще до відновлення Незалежності в 1991. Токарні і фрезерні верстати Haas Automation – це наш профіль. Haas – виробник універсальних верстатів загального машинобудування, які підходять і для спеціальних задач. Компанію засновано в 1983, вона входить у п'ятірку найбільших виробників металоріжучих верстатів у світі.

Сьогодні в Україні лише "Абпланалп" пропонує верстати в лізинг за програмою "5-7-9". Наприклад, це можливість за ті ж гроші запустити відразу три верстати замість одного, втричі швидше розвивати бізнес. Відсоткові ставки програми нижчі за рівень інфляції гривні. Завдяки цьому взяти верстат в лізинг зараз вигідніше, ніж купити.

Підготовка персоналу та популяризація робітничих професій

Від самого заснування Haas створює систему підготовки персоналу в кожній країні, де розвиває дилерську мережу. Серед інших популярних розробок лінійка верстатів для університетів, технікумів і навіть шкіл, яка дозволяє повно оцінити можливості сучасної техніки і стати оператором.

В 1999 засновник Haas створив фонд Gene Haas Foundation, що всіляко підтримує студентів, які вивчають технології виробництва і металообробки, а також виділяє гранти учбовим закладам. Щорічно в Україні трійка переможців отримує фінансування на проведення досліджень і оснащення лабораторій. Ряд українських університетів і коледжів вже отримали гранти цього фонду.

Ще один перспективний напрям – організація і підтримка щорічного конкурсу професійної майстерності WorldSkills. Починаючи з 2021 "Абпланалп Україна", як офіційний представник Haas Automation в Україні, виступає спонсором WorldSkills Ukraine.

Нажаль, у нас в країні досі дефіцит кваліфікованих кадрів, хоча зарплата програміста верстата з ЧПК доволі висока. Склався стереотип непрестижності робітничих професій і дуже важливо популяризувати підготовку спеціалістів, які розвинуть економіку країни. Підтримка підприємців-початківців

Ми допомагаємо створювати і розвивати бізнес. Співпрацюємо з компанією ULF, яка надає послуги фінансового, оперативного і зворотного лізингу. Зараз в Україні діє антикризова держпрограма "5-7-9" з процентною ставкою в гривні. Вона доступна для всіх, але тільки в нас за цією програмою можна взяти в лізинг верстат.

Відсоткові ставки "5-7-9" втричі менші звичайних, а минулорічна інфляція гривні перевищила 10 відсотків. Це робить лізинг найвигіднішим рішенням для малого бізнесу. Замість заморозки обігових коштів, розумніше взяти верстат в лізинг: сплатити 30% вартості й почати заробляти, а решту 70% – повернути по "5-7-9". Чудова можливість для старту.

Haas створює рішення для підприємців-початківців, готових придбати один-два верстати і організувати невелике виробництво. В Україні це поки не настільки популярна модель, як в США. Втім, такі підприємства відкриваються все частіше. Лінійка верстатів під одиничне і малосерійне виробництво – якраз для такої справи. Спрощена конструкція, низька ціна: початківець в силах відкрити виробництво буквально "в гаражі".

Роботизація і автоматизація

Основна лінійка Haas орієнтована на середньосерійне виробництво. Саме такі верстати найчастіше постачають в Україну. Вони періодично оновлюються і дообладнуються, зокрема й системами, які підвищують автоматизацію. Haas пропонує низку продуктів автоматизації верстатів ЧПК власного виробництва. Це одно- і двоосьові поворотні столи, податчики прутків, станції палетизації. Haas суттєво оновила лінійку автозавантажувачів для токарних і фрезерних верстатів. Минулоріч реалізовано спільний проект з компанією FANUC, світовим лідером з продажу промислових роботів. Підсумком стало створення роботизованого осередку, повністю інтегрованого в ЧПК Haas.

Рішення стало революційним. Раніше ми окремо поставляли на підприємство верстат і робота, процес монтування, попередньої перевірки, розробки і доукомплектації спеціальними модулями займали місяць. З появою стандартних роботизованих осередків Haas процес спростився і прискорився до одного дня.

Визначившись з опціями замовник отримує робота зі вказаним гріпером, огорожею і столиком для деталей. Сервіс-інженеру залишається тільки увіткнути кабель у верстат і процес інтеграції завершено. Керування роботом відбувається безпосередньо з ЧПК. Навчитися налагодженню можна за день.

Спершу Haas презентував одну модель роботизованого осередку, зараз розроблено вже три і кількість сумісних з ними верстатів постійно росте.

Лізинг

Коли до нас звертаються потенційні клієнти, ми завжди пояснюємо які пакети документів потрібно зібрати і ведемо переговори з лізинговими компаніями заради отримання клієнтом найкращих умов. Це важливо для нас, бо з лізингом виробник швидше розвивається і закупає більше сучасного обладнання.

Підприємці-початківці часто використовують лізинг для створення і розвитку виробництва. Разом з ULF саме це ми і пропонуємо: взяти в лізинг станок Haas на найвигідніших умовах.