Верстати (309)

Надійне обладнання для вашої майстерні

Верстати з ЧПК – пропонуємо Вам повний спектр верстатів з ЧПК від провідних

виробників. Наша пропозиція включає як верстати, що слугують для різки плоских поверхонь і трьохвимірних тіл, так і преси для гнуття різних габаритів, гільйотинні ножиці, вирубні преси, електричні прошивні верстати та багато інших верстатів.

Запрошуємо ознайомитися з пропозицією щодо окремих верстатів з ЧПК:

Пропонуємо також послуги у сфері введення в експлуатацію придбаних верстатів, їх ремонту, технічного огляду та обслуговування.

Abplanalp пропонує широкий вибір оригінальних запчастин і розхідних матеріалів до усіх верстатів, які реалізує компанія Abplanalp.

Додатково, щоб забезпечити Замовнику оптимальний сервіс на найвищому рівні, компанія Abplanalp інвестувала у створення професійного Центру підготовки, Відділу технологій та Відділу сервісу. Щоб задовольнити потреби наших Клієнтів, ми пропонуємо різні види навчання: для операторів, з програмування, обслуговування і програмування CAD/CAM.

Abplanalp – це одна з найбільших компаній, що діють у Центральній Європі, яка функціонує вже більш ніж 40 років. Завдяки досвіду, який ми здобули впродовж цього періоду, а також команді, яка складається з найкращих фахівців, ми гарантуємо Вам допомогу у підборі найбільш оптимального верстата відповідно до Ваших потреб, а також подальший консалтинг, комплексне навчання і супровід усього процесу введення в експлуатацію та післяпродажне обслуговування.

 

 

ЧОМУ КУПУВАТИ САМЕ У НАС?

Ось чому:

Abplanalp może Cię informować o atrakcyjnych ofertach i promocjach, czy wyrażasz zgodę?

Nie, dziękuję

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.