JQ Laser (3)

Фільтрація
Керування
Пристрій порізки труб (профіля)
Джерело лазерного випромінювання
Розмір листа обробки, мм
  1. Комбінована установка розкрою лист+труба 1530С - багатофункціональний верстат для лазерного різання волокон, розроблений Jinqiang Laser для обробки листового металу і отримав національний патент на винахід. В основному для обробки листового металу в якості доповнення до обробки основного матеріалу або, іноді, для різання труб. Верстат оснащений пневматичним патроном повного ходу, максимальний Діапазон затиску може досягати круглої труби 15-220 мм, високоточний патрон з високоточною системою серво уповільнення, і ефект різання чудовий Джерело Raycus 1000W Ріжуча головка Raytols Система ЧПК Cypcut + Cyptube Чилер Програмне забеспечення Сypcut Посилена стальна рама Доступна…
  2. Установка лазерного розкрою листа 1530Е - це економічний верстат для лазерного різання волокна, розроблений Jinqiang Laser для актуальних потреб промисловості по обробці листового металу, оснащений стратегічним лазером потужністю 1000 Вт, а самий товстий з них може різати вуглецеву сталь 15 мм. Верстат використовує ключові компоненти всесвітнього контролю якості, а також більш ніж десятирічний досвід роботи з лазерним устаткуванням, що робить цю машину проривом серед верстатів для лазерного різання волокон. Джерело Raycus 1000W Ріжуча головка Raytols Система ЧПК Cypcut Чилер Програмне забеспечення Сypcut Посилена стальна рама Доступна потужність джерела: 1000W, 1500W, 2000W,…
  3. Установка лазерного розкрою труби 6016L - це економічний лазерний різальний верстат, розроблений Jinqiang Laser спеціально для обробки труб, особливо для періодичної обробки труб. Ця модель надзвичайно рентабельна і функціональна, що робить її ідеальним вибором для малих і середніх підприємств з переробки труб. Від вибору конфігурації до процесу складання, до подальшого навчання і післяпродажного обслуговування верстат дійсно створює верстат для лазерного різання, який клієнти можуть використовувати! Джерело Raycus 1000W Ріжуча головка Raytols Система ЧПК Cyptube Чилер Програмне забеспечення Сypcut Посилена стальна рама Пневматичний патрон Пневматичні підтримки труби Доступна…

Компанія Jinan Jinqiang Laser CNC Equipment Co. Ltd. була заснована у 2006 році. Це високотехнологічне підприємство, що спеціалізується на застосуванні лазерів та повному процесі дослідження та розробки, виробництва та продажу обладнання для автоматизації обробки листового металу.

Продукція компанії поділяється на п'ять серій: машина для лазерного різання труб, машина для лазерного різання листів, лазерне гравірування, лазерне маркування та лазерне зварювання.

У даний час у JQ Laser працює більше 200 співробітників, наукові дослідження і розробки технологій та післяпродажне обслуговування становлять понад 50% діяльності; у нас є професійна команда швидкого реагування з обслуговування клієнтів, яка надає цілодобові технічні послуги в режимі онлайн та офлайн 12 мовами. Зараз JQ Laser експортує свої вироби до понад 100 країн та регіонів світу завдяки надійній якості продукції, розумній ціні та досконалій системі післяпродажного обслуговування.

З усією відповідальністю стверджуємо, що JQ Laser рухається шляхом досліджень, розробок та інновацій. Для задоволення попиту на ринку компанія випустила лазерний верстат для різки труб з трьома патронами, який може забезпечити «нульові відходи» при різанні труб. Високоточна та високоефективна технологія автоматизації компанії є яскравим прикладом промислового інтелекту.

JQ Laser дотримується філософії бізнесу «створити столітнє лазерне підприємство та розвивати компанію професійного партнерства», постійно вдосконалюючи якість продукції, і перетворюючись на підприємство, яке люблять співробітники, якому довіряють споживачі, яке поважають у галузі і визнають у суспільстві!

ЧОМУ КУПУВАТИ САМЕ У НАС?

Ось чому:

Abplanalp może Cię informować o atrakcyjnych ofertach i promocjach, czy wyrażasz zgodę?

Nie, dziękuję

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.