Шліфувальні

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Шліфувальний верстат з ЧПК використовується для шліфування деталей з внутрішньої сторони, з зовнішньої сторони та з торців. Верстат шліфувальний по металу – це особливий вид устаткування, який призначений для остаточної обробки різноманітних заготовок. В якості робочого інструменту частіше використовують шліфувальні круги.

В залежності від призначення шліфувальні верстати для обробки металевих заготовок різного рівня складності поділяються на декілька типів.

 

Особливості шліфувальних верстатів різних типів

На сучасних металообробних підприємствах використовують такі шліфуванні верстати по металу, як:

 • внутрішньо шліфувальні, що призначені для обробки в середині та з торців наскрізних деталей;
 • круглошліфувальні верстати, на яких обробляють конічні та циліндричні заготовки;
 • верстати пласко-шліфувальні – обладнання для шліфування пласких поверхонь;
 • верстати хонінгувальні, що призначені для видалення на деталях припусків від 0,04 до 0,08 мм, для чого використовуються хонінгувальні головки – хони;
 • безцентрошліфувальні верстати встановлюються на великих підприємствах, де обробка поверхонь відбувається серійно (потоком), а їхнє призначення – обробка металевих заготовок зовні.

Вироби обробляються на шліфувальних верстатах по металу за допомогою паст та порошків, шкурок, сегментів або брусків. Але, щоб металева поверхня стала ідеально гладкою, використовують абразивні круги. 

Якою б складною за формою не була металева поверхня, знайдеться шліфувальний верстат, за допомогою якого вона стане такою гладкою, як потрібно.

Критерії вибору шліфувального верстата для обробки металу

Перед тим, як верстат купити, слід визначитися з наступними параметрами обладнання:

 • габаритні розміри верстата та робочого столу, загальна вага;
 • напруга живлення та потужність верстата;
 • діаметр шліфувального круга та швидкість його обертання;
 • номінальне число обертів;
 • шліфування торцем або периферією круга;
 • діаметр шліфувального інструменту;
 • ціна верстата.

Вибір верстата здійснюється в залежності від співставлення цих параметрів з виробничою необхідністю на підприємстві або в майстерні.

Де купити верстати шліфувальні з ЧПК?

Компанія Abplanalp має чималий досвід постачання верстатів для металообробних підприємств України. Тому, через кілька десятків років плідної праці, маючи вагомий авторитет, ми можемо впевнено пропонувати нашим постійним та новим замовникам найкращі верстати від виробників, які широкі відомі в світі. Одним з таких виробників є італійська компанія «AZ spa», яка вже понад 50 років розробляє нові технології ремонту деталей двигунів та виготовляє високоточні шліфувальні верстати.

Вибір обладнання достатньо великий. Це і універсальні шліфувальні верстати, і шліфувальні рішення для аерокосмічної галузі, верстати для колінчастих валів та багато інших.

Ми надаємо всю необхідну інформацію щодо обладнання, пропонуємо допомогу у встановленні, у введенні його в експлуатацію, та в обслуговуванні, у разі потреби.

 

 

 

ЧОМУ КУПУВАТИ САМЕ У НАС?

Ось чому:

Abplanalp może Cię informować o atrakcyjnych ofertach i promocjach, czy wyrażasz zgodę?

Nie, dziękuję

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.