Швидка доставка
Фінансування
Повне гарантійне обслуговування


Абпланалп в освіті

6 Технічних Центрів
Освіти на території України і Молдови
Комплексна підтримка
виробничої освіти в Україні та Молдові
Підготовка і сертифікація
інструкторів та операторів ЧПК

Abplanalp Україна, офіційний дистриб'ютор Haas Automation, активно розвиває промисловість. Наслідуючи Джина Хааса, ми покращуємо проф.освіту і допомагаємо навчати операторів верстатів з ЧПК. В Україні це єдиний подібний проект.

Завдяки програмі підтримки освіти HAAS, кожен навчальний заклад може купити наші верстати з суттєвою знижкою. З кожним верстатом училище безкоштовно отримує симулятор керування та дворічну гарантію. А відповідаючі вимогам заклади отримують ще й сертифікацію HTEC (Центр Технічної Освіти Haas) для верстатного цеху, як і всебічну підтримку.

Завдання освіти – дати знання та практичні навички, але з практикою справи часто не дуже. Тож Abplanalp Україна організовує сертифікаційне навчання для викладачів та студентів. Наша роль, насамперед, у підтримці навчальних закладів та підвищенні рівня освіти, навичок оператора верстатів із ЧПК.Однією з проблем економіки зараз є стійке зниження інтересу до робітничих професій, у т.ч. спеціальності оператора верстатів із ЧПК.

Підприємці часто скаржаться на відсутність спеціалістів. Вони пропонують роботу, але кваліфікованих кадрів немає, навіть незважаючи на високі зарплати.

Причин безліч: в училищах малодоступні верстати з ЧПК, не приділяють належної уваги практиці, низька кваліфікація викладачів, відсутність інфокампаній в середніх школах тощо.

Програма HAAS і Abplanalp – це комплексне рішення, всебічна підтримка навчальних закладів, розвиток галузі та знижки, що роблять високотехнологічні верстати доступними.


ЧОМУ КУПУВАТИ САМЕ У НАС?

Вигідне фінансування
Комплексне обслуговування
Повне гарантійне обслуговування
Швидкий транспорт зі складу в Україні
Зручний шопінг