Швидка доставка
Фінансування
Повне гарантійне обслуговування


Абпланалп в освіті

6 Технічних Центрів
Освіти на території
України і Молдови
Комплексна
підтримка
виробничої освіти
в Україні та Молдові
Підготовка
і сертифікація
інструкторів
та операторів ЧПК

Компанія Abplanalp Україна, як ексклюзивний дистриб'ютор верстатів Haas в Україні, активно прймає участь в процесах розвитку промисловості і підтримки клієнтів, які потребують постачання комплексних технологічних рішень для їх бізнесу. При цьому, відповідно до концепції американського виробника Haas, Abplanalp Україна робить акцент на розвитку професійної освіти і допомоги в навчанні майбутніх операторів верстатів з ЧПК, які в найближчій перспективі будуть працювати в промисловості і поступово будуть вирішувати проблему нестачі операторів, що володіють відповідними практичними навичками. Слід підкреслити, що це єдиний проект такого роду, реалізований в Україні.

Завдяки програмі підтримки освіти компанії HAAS, кожен навчальний заклад має можливість купити верстати для металообробки цієї компанії зі спеціальною знижкою для навчальних закладів. З кожним верстатом HAAS навчальний заклад отримує безкоштовно симулятор управління фірми HAAS, 24-місячну гарантію. Крім того, ті навчальні заклади, які будуть відповідати вимогам компанії HAAS, отримають для свого цеху з верстатами сертифікацію HTEC (Центр Технічного Освіти Haas), а також додатково від компанії Abplanalp Україна - всебічну професійну підтримку.

Завдання професійної освіти - навчити молодих людей знань і практичних навичок. Зазвичай, ці два елементи реалізуються різними освітніми установами відповідно до принципів освітньої програми.

Але недарма кажуть, що досвід формує майстра. З наших спостережень і сигналів від роботодавців слід, що практичних навичок випускників навчальних закладів ніколи не буває багато. Чим вище їх рівень, тим вище буде цінність випускників на ринку праці і тим більше вони будуть відповідати вимогам роботодавців.

У зв'язку з цим компанія Abplanalp Україна організовує для студентів професійно-технічних навчальних закладів, які вивчають професії, пов'язані з верстатами для обробки різанням, сертифікаційне навчання на верстатах. Подібні курси адресовані також і викладацькому складу, який навчає цими спеціальностями.

Ми намагаємося, щоб наше сприяння чітко і якісно вписувалося в статутні завдання навчальних закладів. Роль компанії Abplanalp Україна ми бачимо, перш за все, в підтримці навчальних закладів та надання їм допомоги в підвищенні рівня освіти, професійних практичних навичок оператора металообробних верстатів з ЧПК.

Чому ми підтримуємо професійну освіту?

В даний час однією з проблем економіки є стійке зниження інтересу молодих людей до професійного навчання в металообробної галузі, в тому числі на спеціальність оператора металообробних верстатів з ЧПУ. Підприємці часто скаржаться на відсутність фахівців. Вони пропонують робочі місця, а на ринку немає співробітників з необхідною кваліфікацією, не дивлячись на те, що це приваблива, добре оплачувана професія.

Причин виникнення даної ситуації безліч, але основними з них є: низька доступність в установах професійної освіти сучасних навчальних інструментів, таких як верстати з ЧПУ, недостатня кількість часу, призначене в навчальних закладах для навчання практичним навичкам, часто - недостатній рівень знань викладацького складу, відсутність належної поінформованості учнів середніх навчальних закладів та їхніх батьків, які планують вибір професії.

Як ми підтримуємо професійну освіту?

Компанія Abplanalp, як ексклюзивний представник компанії HAS в Україні та Молдови, усвідомлюючи проблеми і потреби професійної освіти, активно підтримує професійну освіту щодо професій, пов'язаних з металообробними верстатами. Програма підтримки професійного навчання компаній HAAS і Abplanalp реалізується в двох напрямках: роблячи покупку верстатів HAAS доступніше для навчальних закладів, а також шляхом надання постійної підтримки навчальних закладів в сфері підвищення знань і практичних навичок студентів та викладацького складу.


ЧОМУ КУПУВАТИ САМЕ У НАС?

Вигідне фінансування
Комплексне обслуговування
Повне гарантійне обслуговування
Швидкий транспорт зі складу в Україні
Зручний шопінг