Швидка доставка
Фінансування
Повне гарантійне обслуговування

Токарні верстати з ЧПК 

Виберіть підкатегорію
Верстат Горизонтально-Токарний Geminis GT11i

Переваги лінійки продукції: Лінійка продукції з більшою жорсткістю та покращеною ергономікою, а так..

Верстат Горизонтально-Токарний Geminis GT5i

Що вирізняє Geminis з-поміж інших? 4-х ступінчатий редуктор головного шпинделя Більша ефективніс..

Верстат Горизонтально-Токарний Geminis GT7i

Що вирізняє Geminis з-поміж інших? 4-х ступінчатий редуктор головного шпинделя 4-х ступінчатий р..

Верстат Горизонтально-Токарний Geminis GT9i

Що вирізняє Geminis з-поміж інших? Потужні шпиндельні бабки Надійна конструкція Велика пускова ..

Верстат Горизонтально-Токарний HAAS ST-10

параметри обробки Переміщення по осі Х 200 мм Переміщення по осі Z ..

Верстат Горизонтально-Токарний HAAS ST-10Y

Високопродуктивні токарні центри Haas серії ST відрізняються гнучкістю налаштувань, високою жорсткіс..

Верстат Горизонтально-Токарний HAAS ST-15

Високопродуктивні токарні центри Haas серії ST відрізняються гнучкістю налаштувань, високою жорсткіс..

Верстат Горизонтально-Токарний HAAS ST-15Y

Високопродуктивні токарні центри Haas серії ST відрізняються гнучкістю налаштувань, високою жорсткіс..

Верстат Горизонтально-Токарний HAAS ST-20

Високопродуктивні токарні центри Haas серії ST відрізняються гнучкістю налаштувань, високою жорсткіс..

Верстат Горизонтально-Токарний HAAS ST-20Y

Ми повністю опрацювали наші найпопулярніші токарні центри серії ST-20, тепер вони стали більш ефекти..

Верстат Горизонтально-Токарний HAAS ST-25

Ми повністю опрацювали наші найпопулярніші токарні центри серії ST-25, тепер вони стали більш ефекти..

Верстат Горизонтально-Токарний HAAS ST-25Y

Ми повністю опрацювали наші найпопулярніші токарні центри серії ST-25, тепер вони стали більш ефекти..

Показано з 1 по 12 із 61 (6 сторінок)

Запрошуємо вас ознайомитися з нашим багатим асортиментом токарних верстатів з ЧПК, призначених для обробки деталей з поверхнею обертових твердих тіл. ми рекомендуємо комплексний вибір токарних верстатів найвідоміших і надійних виробників. Наша пропозиція включає в себе як токарні центри, карусельні і важкі Токарні верстати з ЧПК, поздовжні Токарні верстати і багато інших машин цього сімейства.

Ми також пропонуємо послуги з введення в експлуатацію проданих верстатів, їх ремонту, технічного обслуговування та технічного обслуговування.

Abplanalp пропонує широкий вибір оригінальних запасних частин і витратних матеріалів для всіх верстатів, що продаються компанією Abplanalp.

Крім того, Abplanalp інвестувала кошти в створення професійного навчального центру, відділу додатків та відділу обслуговування для забезпечення оптимального обслуговування клієнтів на найвищому рівні. Для задоволення потреб наших клієнтів ми пропонуємо різні види навчання: операторське, Програмування, технічне обслуговування та програмування CAD/CAM.

Завдяки 30-річному досвіду нашої компанії ми можемо з повною відповідальністю запропонувати вам тільки ті Токарні верстати з ЧПК, які відповідають найвищим стандартам.

Ми є однією з найбільших компаній в Центральній Європі, тому ми об'єднуємо кращих експертів в області металообробки, тому ми можемо надати вам всебічні знання та консультації щодо вибору найбільш підходящих токарних верстатів з ЧПК, відповідних вашим потребам. Ми також надаємо підтримку в процесі впровадження, в тому числі: комплексне навчання і догляд за ресурсами. 

Токарний верстат широко використовується на підприємствах, що спеціалізуються на обробці металевих заготовок. На токарному верстаті з числовим програмним керуванням всі операції виконуються по заданим траєкторіям, з використанням набору інструментів, що встановлені в інструментальному револьвері. Верстат автоматично змінює інструмент та проводить обробку цим інструментом відповідно до режимів різання, які задані в програмі. В залежності від типу верстата та встановлених опцій, верстат може мати контр шпиндель, функцію фрезерування, задню бабку, автоматичний подавач прутка, щуп для прив’язки інструментів, систему автоматичного завантаження та розвантаження, роботизацію та інше.

 

ОСОБЛИВОСТІ ТОКАРНИХ ВЕРСТАТІВ РІЗНИХ ТИПІВ

Переважно використовується обладнання для токарних робіт з ЧПК таких типів:

 • карусельні верстати, в яких вісь шпинделя розміщена вертикально. В залежності від функціоналу, розрізняють токарні карусельні верстати та токарно-фрезерні карусельні верстати;
 • горизонтально-токарні верстати, що призначені для обробки зовнішніх і внутрішніх поверхонь, та для нарізки різьби;
 • токарні автомати швейцарського типу або автомати повздовжнього точіння, які створені для виготовлення деталей з прутка.

КРИТЕРІЇ ВИБОРУ ТОКАРНОГО ВЕРСТАТА ДЛЯ ОБРОБКИ МЕТАЛУ

Перед тим, як купити токарний верстат, необхідно звернути увагу на декілька основних параметрів, які є визначальними, а саме:

 • габаритні розміри обладнання;
 • максимальний діаметр та довжина оброблюваної деталі;
 • потужність двигуна, від якої залежить здатність верстата обробляти заготовки з тими чи іншими властивостями (діаметр, матеріал, глибина різання);
 • швидкість обертання шпинделя, яка визначає продуктивність обробки деталей з певних матеріалів;
 • наявність фрезерної функції, що дозволяє проводити операції свердління та фрезерування;
 • контр шпиндель, який забезпечує обробку деталі з усіх сторін з однієї установки;
 • задня бабка, яка дозволяє точити деталі великої довжини;
 • автоматичний подавач прутка, завдяки якому верстат працює з прутковими заготовками автоматично довгий час без втручання оператора;
 • система автоматичного завантаження та розвантаження заготовок, яка забезпечує безперебійну роботу верстата зі штучними заготовками без втручання оператора;
 • роботизований комплекс, завдяки якому можна поєднати декілька верстатів в повністю автоматичну роботизовану комірку, що може працювати декілька змін без втручання людини.
 • точність обробки.

Abplanalp – одна з найбільших компаній в Європі, яка об’єднала висококваліфікованих спеціалістів в галузі металообробки. Тому ми можемо надати вам всебічну інформацію щодо вибору токарних верстатів з ЧПК, які мають необхідні вам функціональні можливості та оптимальні характеристики.

ДЕ КУПИТИ ТОКАРНІ ВЕРСТАТИ З ЧПК?

Компанія Abplanalp займається постачанням верстатів в Україну 30 років. Чималий досвід дозволяє відповідально і гарантовано пропонувати токарні верстати з ЧПК, що відповідають найвищим світовим стандартам. Хочемо звернути вашу увагу на верстати таких відомих виробників, як: HAAS (США), You Ji (Тайвань), Nomura (Японія), Geminis (Іспанія).

Ми пропонуємо великий асортимент обладнання, в якому присутні токарні верстати для виготовлення виробів з металу, призначені як для великих металообробних підприємств, так і для майстерень.

Наші спеціалісти допоможуть встановити та ввести в експлуатацію токарний верстат, купити який ви вирішили, а також нададуть всю необхідну інформацію щодо особливостей його використання.