Швидка доставка
Фінансування
Повне гарантійне обслуговування


Планове технічне обслуговування верстатів

Більше ніж
10 сервіс-інженерів
Повністю укомплектовані
сервісні-автомобілі
Склад запчастин
в Україні
Постійна допомога
он-лайн
87% ремонту відбуваються
відразу

Регулярне технічне обслуговування обробних центрів важливо для безперебійної роботи обладнання. Щоб допомогти вам зберегти ваш HAAS в гарному стані, ми пропонуємо щорічний інспекційний огляд за розумну ціну, що дозволяє оцінити реальний стан обладнання, виявити приховані несправності, забезпечує можливість довгострокового планування необхідного ремонту, в залежності від виробничих планів, запобігає непередбачені простої устаткування. При визначенні неполадок можливе проведення ремонту за додаткову плату. Вартість витратних матеріалів не входить у вартість перевірки. Витратні матеріали, які необхідно замінити (масла, фільтри, ущільнювачі), купуються заздалегідь у відділі запчастин HAAS. Обладнання повинно бути очищено від стружки, залишків ЗОР, інструмент і оснастка повинні бути зняті.

* - ТО слід проводити раз на півроку. Обслуговування поворотного столу слід проводити раз на два роки. Проведення ТО не відміняє необхідності проведення регулярної чистки та обслуговування  обладнання, що проводиться щоденно та щомісячно:

Якщо при перевірці встановлено, що необхідні додаткові роботи (або заміна зношених деталей), складається Рапорт, в якому вказується найменування запасних частин, і додаткові роботи, які необхідно зробити.

Для замовлення ЗАВАНТАЖИТИ ЗАЯВКУ (ПЕРЕЛІК РОБОТ) та відправити на service@haas-ukraine.com


ЧОМУ КУПУВАТИ САМЕ У НАС?

Вигідне фінансування
Комплексне обслуговування
Повне гарантійне обслуговування
Швидкий транспорт зі складу в Україні
Зручний шопінг