Швидка доставка
Фінансування
Повне гарантійне обслуговування


Сервіс та послуги

Більше ніж
10 сервіс-інженерів
Повністю укомплектовані
сервісні-автомобілі
Склад запчастин
в Україні
Постійна допомога
он-лайн
87% ремонту відбуваються
відразу

Сервіс Abplanalp Україна надає послуги введення в експлуатацію верстатів, їх гарантійне та післягарантійне обслуговування, ремонт і технічний огляд. Метою компанії є не тільки продаж, але також комплексне впровадження верстатів і післяпродажного обслуговування.

Ми забезпечуємо якісну підготовку кожного верстата до запуску. Даємо консультації щодо вибору місця установки і підключення верстата. У процесі запуску верстата перевіряємо і при необхідності регулюємо його функціонування, виконуємо виробництво тестової деталі, проводимо початкове базове навчання програмуванню і обслуговування. У нас працюють висококваліфіковані сервіс-інженери, які проходять навчання і сертифікацію на заводах-виробниках. Наші представники сервісу крім головного офісу в Києві знаходяться в Дніпрі, Харкові, Кропивницького.

Наша мета - комплексне впровадження верстатів у виробництво і їх післяпродажне обслуговування. З цією метою ми створили унікальну організацію, що використовує найсучасніші системи інформаційної підтримки.

Процес обслуговування після продажу

Клієнт повідомляє про проблему безпосередньо координатору, який після реєстрації проблеми виділяє фахівця. Спеціаліст протягом двох годин контактує і пробує вирішити проблему по телефону (50% ефективності), в разі якщо проблему неможливо вирішити по телефону, планується візит фахівця. Запасні частини доступні з сервісних автомобілів, складу або від постачальника. Ці дії контролюються в інформаційній інтерактивній системі CSI. По закінченню візиту оформляється сервісний рапорт, який автоматично після підпису клієнтом паперової версії реєструється в системі CSI. Завдяки цьому ми не маємо жодних запізнень в реєстрації подій і інтервенцій. В системі знаходиться вся історія кожного верстата, а також рішення подібних аварій даного типу верстатів.

Модернізація і ремонт

У верстатах, які вимагають модернізації, інсталюється додаткове оснащення, наступники, автоматика обробки, а також системи кріплень. Будь-якого оновлення передує експертиза. Міняємо або регенеруючи головні вузли, що відповідають за якість і продуктивність обробки, проводимо контроль всіх параметрів, а також виконуємо регулювання.

Як уникнути зіткнень під час роботи на верстаті HAAS - Завантажити пам'ятку PDF

Ми пропонуємо
Установка верстатів

Професійна підготовка до установки, налагодження пристрою, регулювання, перевірка функцій верстата, виготовлення тестової деталі, базове навчання обслуговуючого персоналу в області програмування, обслуговування і консервації.

Гарантійне обслуговування

Для всіх верстатів, придбаних в Abplanalp, швидке, професійне, зі складом запчастин вартістю 1000000 євро.

Післягарантійне обслуговування Обслуговування та ремонт всіх видів устаткування, поставлених компанією Абпланалп.
Початковий інструктаж

Базовий одноденний інструктаж оператора під час введення верстату в експлуатацію. Ознайомлення з системою ЧПК HAAS, функціоналом, програмування за допомогою вбудованих функцій ЧПК, виготовлення тестової деталі, ознайомлення з додатковими опціями. Інструктаж щодо обслуговування верстату.

Контракт на періодичний техогляд

Охоплює перевірку точності позиціювання, перевірку працездатності систем обладнання, планування заміни зношених деталей, запобігання серйозним неполадок і непередбачених простоїв.

Контакт з відділом сервісу:
Сервісна служба HAAS Україна +380 44 333 83 89 (офіс)+380 95 287 58 59 (координатор)
E-mail service@haas-ukraine.com


ЧОМУ КУПУВАТИ САМЕ У НАС?

Вигідне фінансування
Комплексне обслуговування
Повне гарантійне обслуговування
Швидкий транспорт зі складу в Україні
Зручний шопінг